Fotogalerie

Fotogalerie představují způsob, jak na stránky snadno vložit větší množštví obrázků a umožnit uživateli jejich pohodlné prohlížení. Náš systém vám umožní fotky hromadně nahrát a poté se již sám postavá o vygenerování celé fotogalerie, včetně náhledů obrázků i jejich detailů. 

Členění fotogalerií

Fotogalerie můžete členit do vzájemně zanořených složek a ty pak můžete vkládat do libovolných stránek webu nebo přiložit k článkům. Změny ve fotogalerii - například přidání nové fotky - se pak na stránkách projeví automaticky. Níže je příklad vložení druhé samostatné galerie.

Snadné je pak i vložit do stránky automaticky generovaný seznam s odkazy na všechny galerie a umožnit uživateli přístup ke všem fotkám na jednom místě.

Nabídka služeb

Můžeme pro Vás vytvořit prezentační webovou stránku, eshop nebo internetovou databázovou aplikaci. Máme také zkušenosti s tvorbou vícejazyčných webů, mapových aplikací i her a optimalizací stránek pro mobilní telefony.

Dlouhodobě vyvíjíme redakční systém (který používáme ve většině našich webových projektů), jehož hlavním cílem je příjemná správa obsahu webu přímo zákazníky. Takovýto systém pak můžeme snadno rozšířit o specifické potřeby přímo na míru.

Je také možné se s námi domluvit na správě nebo úpravách Vašeho současného webu.

Cena webu

Cena každého webu se vždy odvíjí od Vašich specifických požadavků a domluvy. Menší prezentační weby se mohou orientačně pohybovat mezi 7.000 a 15.000 Kč, e-shopy nebo databázové aplikace pak řádově mezi 20.000 a 50.000.